ART / Lithographs / Litographs 9513593
nr 951 3593
LITOGRAPHS
2 pcs. Lise Manortzi, bulls, 250/250, sheet: 30x41,
2 st. Lise Manortzi, tjurar, 250/250, bladets mått: 30x41
400
SEK 100
Monday Mars 30 2015
at 19:59:10
30/3 19:32:20